Kim jestem?

Nazywam się Marek Szymkowiak, ale mów mi po imieniu, bo w tej części naszej rozmowy zwrócę się do Ciebie tak samo. Pozwól, że na początku, pokrótce opowiem Ci o sobie. Jestem DJ-em, konferansjerem, trochę wokalistą, trochę też tancerzem, to tyle. Nie będę Ci mówić, że umiem czarować, bo nie umiem, jednak coś sprawia, że imprezy, na których się pojawiam są poniekąd magiczne. Dlaczego? Już Ci mówię!

Muzyka, muzyka i jeszcze raz muzyka.

Stawiam na największe przeboje muzyczne, bo to one są fundamentem udanej zabawy. Szeroko rozbudowana biblioteka pozwala nam dostosować repertuar pod daną imprezę, więc nie martw się, nie działamy na oklepanych schematach. Gwarantuję Ci, że zabiorę Twoich gości w pełną wrażeń podróż muzyczną! Zaczniemy w latach 60-tych, a skończymy na Dawidzie Podsiadło - uwielbiam jego kawałki. Pamiętaj, że przedstawię Ci repertuar! Wspólnie uzgodnimy, czy moja propozycja pasuje do Ciebie i Twoich gości. Masz swoją wizję? Chętnie posłucham!

Światło

To kolejny element magicznej układanki. Odpowiednio dopasowane oświetlenie to połowa sukcesu. W naszej firmie tematem światła zajmuje się Mateusz. To kochający swoją pracę, tak zwany Świetlik.

Dużą wagę przywiązujemy nie tylko do tego ‘co słychać’, ale i ‘co widać’. Dzięki temu, że do sterowania oświetleniem wykorzystujemy specjalne systemy komputerowe, masz pewność, że nic na Twoim przyjęciu nie będzie przypadkowe. Nawet światło.

Charyzma? Luz? Klasa?

Tak, to kilka moich cech, ale czemu mówię o tym teraz? A no dlatego, że to właśnie osobowość pozwala mi zbudować idealną więź między mną, a gośćmi. Moje podejście do tematu jest proste- kulturalnie daję do zrozumienia, kto tu dzisiaj rządzi. Mówię to pół żartem, pół serio. Wyobraź sobie co się stanie, kiedy dyrygent nie zapanuje nad orkiestrą albo trener nad swoją drużyną?
Wiem, dużo gadam, ale taki już jestem.

Trochę o doświadczeniu.

Buduję je od kilku lat. Wesela, jubileusze, imprezy firmowe, wszystko mam za sobą. Przyjęcia międzynarodowe? Tak!

Niemcy, Holendrzy, Irlandczycy, Armeńczycy, Francuzi, Szwedzi, Obywatele Stanów Zjednoczonych - dla nich grałem.

Odwiedziłem sporo pięknych miejsc, poznałem wielu wspaniałych ludzi, obcowałem z różnymi kulturami. Lekko nie jest, ale uważaj, zaskoczę Cię- praktyka czyni mistrza, dlatego nie zamierzam się zatrzymywać.

Znajdź mnie

  • +48 606 725 975
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

DJ Bolo - Marek Szymkowiak *Stwórzmy razem niezapomniane wesele!*

Zobacz co u mnie i zostaw ślad po sobie!

Realizacja: Adrian Wosicki